Jautājumi un atbildes

KO DARĪT, JA NEATVERAS BILŽU IELĀDES LOGS?Jums nepieciešams atjaunot savu internet pārlūka versiju.
Pārlūkprogrammu atbalstāmās versijas:

Pārlūks Versija
Internet Explorer no 10
Mozilla Firefox no 6
Google Chrome no 13
Safari no 3.2

PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

Izvēlaties foto failus un nosūtiet tos laboratorijai izmantojot augšupielādes rīku nospiežot pogu "Spied šeit un izvēlies bildes". Pēc veiksmīgas bilžu ielādes jāaizpilda pasūtījuma forma, kur norādiet fotogrāfiju veidu, kopiju skaitu, datus par sevi un izvēlaties saņemšanas vietu, kādu no Narvesen tirdzniecības vietām. Kad pasūtījums noformēts, nospiežot pogu apstiprināt Jūs nododat to izgatavošanai. Fotogrāfiju saņemšana pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajā Narvesen tirdzniecības vietā. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet e-pastu ar pasūtījuma informāciju uz pasūtījumā norādīto e-pastu.

MINIMĀLAIS KOPIJU SKAITS

Pasūtījums tiek pieņemts, ja tajā tiek izgatavotas vismaz 30 dažādas fotogrāfijas vai arī tad, ja kopsummā pasūtat 30 (izmēra 10x15 cm) foto kopijas. Pasūtot 15x21 cm vai 20x30 cm izmēra fotogrāfijas minimālais fotogrāfiju skaits pasūtījumā - 5.

FOTOGRĀFIJU IZMĒRI

Piedāvājam izgatavot 10x15 cm, 15x21 cm, 20x30 cm izmēra fotogrāfijas. Vienā pasūtījumā var izgatavot viena izmēra fotogrāfijas.

APMAKSA

Apmaksa notiek skaidrā naudā, saņemot fotogrāfijas, ar bankas karti vai Swedbank internetbanku veicot pasūtījumu. Ar fotogrāfiju izgatavošanas cenrādi varat iepazīties šeit: Foto pakalpojumu cenrādis. Pasūtījuma piegādes cena uz pasta nodaļu 2.00 EUR. Ja vēlaties saņemt pasūtījumu mājās vai darba vietā, piegāde maksā 3.50 EUR, apmaksa jāveic pasūtījuma veikšanas brīdī.

PIEGĀDE

Pasūtot darba dienās (Pirmdiena - Ceturtdiena) līdz pulksten 12:00, pasūtījums tiks piegādāts pasta nodaļā nākamajā darba dienā . Pasūtot piektdien, sestdien, svētdien vai arī citās dienās pēc pulksten 12:00 pasūtījums tiks piegādāts aiznākamajā darba dienā. Pasūtījuma termiņš tiek noteikts automātiski atkarībā no tā kurā laikā Jūs veicat pasūtījumu. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas tiek uzrādīts piegādes termiņš un nosūtīta e-pasta vēstule uz pasūtījumā norādītu e-pasta adresi. Fotogrāfiju saņemšana pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajā pasta nodaļā vai adresē.